Movies
Ratings
15
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0