Titles you rated
MistyRated ★ 4.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
Hello! My LadyRated ★ 4.0
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
Noonas Over FlowersRated ★ 3.5
PartnerRated ★ 4.5
Wedding PeachRated ★ 4.0
Gogh, The Starry NightRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Radiant OfficeRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Miss RipleyRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
- My Love PatzziRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0