Series
Ratings
100
JugglersRated ★ 5.0
My Golden LifeRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
Man to ManRated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Queen of MysteryRated ★ 4.0
WhisperRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 5.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.0
Wonderful DaysRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Mad DogRated ★ 5.0