Titles you rated
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 5.0
Shomin SampleRated ★ 5.0
Magi: Adventure of SinbadRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
Magi: The Kingdom of MagicRated ★ 5.0- TorikoRated ★ 5.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 5.0- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 5.0
NisekoiRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 5.0
Guilty CrownRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0- TorikoRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 5.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 5.0