Movies
Ratings
241
1408Rated ★ 2.0
The ShiningRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
The FounderRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
The RockRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.0- AliveRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
The Gold RushRated ★ 4.0
Raging BullRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 0.5