Titles you rated
RomeRated ★ 5.0
MidasRated ★ 3.0
WhisperRated ★ 2.5
AssemblyRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
JinRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Empire of GoldRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.5
HERORated ★ 3.0