Titles you rated
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 1.5
GhostRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 1.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0- Magical DoReMiRated ★ 0.5
- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 2.0
SupernaturalRated ★ 4.5