Titles you rated
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Tokyo!Rated ★ 3.5
Body BagsRated ★ 3.0
TrumboRated ★ 3.5
AuditionRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Crimson PeakRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 4.0
The RoomRated ★ 2.5
HellraiserRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
The Fifth Thoracic VertebraRated ★ 2.5
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 3.5