Titles you rated
Pui Pui MolcarRated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Omimi ni AimashitaraRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0