Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
HavocRated ★ 2.0
NocturnalRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0