Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
TeslaRated ★ 0.5
Julie & JuliaRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Night on EarthRated ★ 5.0- A PermRated ★ 3.0
- 나는 사람 때문에 울어본 적이 없다Rated ★ 3.0
- Home Sweet HomeRated ★ 3.0
La Belle ÉpoqueRated ★ 3.5
TomboyRated ★ 4.5
JudyRated ★ 5.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0- Spring FeverRated ★ 2.5
- 영시Rated ★ 2.5
- Seoul LifeRated ★ 2.0
- Dempseyroll confessionsRated ★ 3.5
Romance in SeoulRated ★ 2.5- Where Mermaids GoRated ★ 3.5