Titles you rated
Extreme JobRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5