Movies
Ratings
30
HeadhuntersRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5