Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
No MercyRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 2.0
Bogota: City of the LostRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.0