Movies
Ratings
25
High School MusicalRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
TedRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0