Series
Ratings
124
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 3.5
My Favorite MemberRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 4.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5