Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0