Series
Ratings
25
Temperature of LoveRated ★ 2.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0