Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
American History XRated ★ 4.0
TangerineRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 2.5