Titles you rated
Heaven's SoldiersRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.5
FriendRated ★ 3.0
Air DollRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.0
SwiriRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0