Movies
Ratings
50
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
MossRated ★ 3.0
UpRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 4.0
Just MarriedRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 2.5
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0