Series
Ratings
20
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 1.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5