Movies
Ratings
278
CapernaumRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
MaXXXineRated ★ 1.5
The BalconettesRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
I, TonyaRated ★ 3.0
The MachinistRated ★ 3.5
Promising Young WomanRated ★ 4.5
PearlRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 4.0
Bo Burnham: InsideRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
The DressmakerRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5