Titles you rated
StyleRated ★ 5.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
On AirRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Over the RainbowRated ★ 4.5