Movies
Ratings
32
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0