Series
Ratings
31
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- MR. BRAINRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5- Gokusen Season 3Rated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.5