Movies
Ratings
83
Forbidden City CopRated ★ 5.0
Young Detective Dee: Rise of the Sea DragonRated ★ 4.0
HummingbirdRated ★ 4.0
Wild HogsRated ★ 5.0
Man on a LedgeRated ★ 4.5
I Am a FatherRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.5
HaywireRated ★ 3.5
ChaosRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 5.0
SafeRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
LockoutRated ★ 4.0
Reign of AssassinsRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 5.0
Killer EliteRated ★ 5.0