Titles you rated
Insidious: Chapter 2Rated ★ 0.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
TarzanRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
WantedRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0