Titles you rated
- HeroRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
DittoRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
The OutfitRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5