Series
Ratings
195
GoblinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
All About EveRated ★ 4.5
Summer ScentRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
He Who Can't MarryRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
- Super RookieRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5