Series
Ratings
26- Love in the Big CityRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5