Movies
Ratings
207
Hear MeRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Galaxy QuestRated ★ 3.0
Zorba the GreekRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
Henri HenriRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.5
I WishRated ★ 3.5