Titles you rated
GoblinRated ★ 3.5
The Outstanding WomanRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
JinRated ★ 5.0
JinRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0