Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5