Titles you rated
Late BlossomRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0