Titles you rated
Slam DunkRated ★ 5.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.0- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
LobbyistRated ★ 2.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Summer ScentRated ★ 3.0
MRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Medical Top TeamRated ★ 3.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0- Palace of DreamsRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 2.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0