Movies
Ratings
16
PredestinationRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Deliver Us from EvilRated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0