Titles you rated
The Jungle BookRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0