Movies
Ratings
1056
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
LetoRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
EvolutionRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Patriot Byun Hee-jaeRated ★ 0.5
Black PantherRated ★ 3.5
Kung FuryRated ★ 5.0