Titles you rated
Feast of the GodsRated ★ 1.5
EXO Next DoorRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Women of the SunRated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5
On AirRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 2.0
49 DaysRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 2.0