Movies
Ratings
51
The TargetRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5