Movies
Ratings
31
The HelpRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
BurntRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0