Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5