Titles you rated
I Am SamRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
UnforgettableRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Remember YouRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.0