Movies
Ratings
137
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 1.5
Legally BlondeRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
Cheaper by the DozenRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Cheaper by the Dozen 2Rated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
A Day for an AffairRated ★ 2.0- CrossfireRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0