Series
Ratings
94
A Shop for KillersRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy TapesRated ★ 2.5
Sins of Our MotherRated ★ 3.0
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
The Book of Boba FettRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0