Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
FluRated ★ 1.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5