Titles you rated
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0