Movies
Ratings
156
A Good Day to Die HardRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0