Series
Ratings
55- Ghost WriterRated ★ 1.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 0.5
Graceful FamilyRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Missing NineRated ★ 2.0